Cumhuriyet Vakfı Genel Sekreteri ve yazarı Işık Kansu, yazarımız Mustafa Balbay ve Ankara Temsilcimiz Sertaç Eş, Keçiören Belediye Başkanı Mesut Özarslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Keçiören’i 30 yıl aradan sonra Özaslan ile CHP yeniden kazanmıştı. Cumhuriyet yöneticileri Özarslan’a başarı dileklerinde bulundu. Özarslan da ilk işlerinden birinin ilçede ihtiyacı olan herkesin yanında olmak olduğunu, sosyal belediyeciliğe bütçenin önemli bir kısmını ayırmayı hedeflediklerini, kentsel dönüşümün de eş zamanlı yürütüleceğini dile getirdi. Özarslan, “Mahalleleri muhtarlara zimmetledik. Kimin ihtiyacı varsa bize haber verecekler. Her konuda vatandaşımızın yanında olacağız. Kentsel dönüşümde bütün altyapıyı, doğayı düşünerek hareket edeceğiz ve hızlı hareket edeceğiz” dedi.
Related Posts
Başkan İbrahim Sandıkçı: “Canik’e modern şehir yapısı kazandıracağız”
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeyi planlı ve örnek bir şehir yapısına kavuşturacaklarını ifade etti.
Galatasaray evinde hata yapmadı
Süper Lig’in 31. haftasında Galatasaray, Hatayspor’u 1-0 yendi. Sarı kırmızılılar üst üste 12. galibiyetini aldı.
‘Ülkemizin huzurunu bozma çabaları amacına ulaşmayacaktır’
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Türkiye düşmanı unsurların başını çektiği bazı mahfillerin, kamu düzenini test etmeye dönük provokatif faaliyetlerle ülkemizin huzurunu bozma çabaları, devletimizin tüm unsurlarıyla birlikte özverili çalışmaları sayesinde amacına ulaşamayacaktır.” ifadesini kullandı.