Carl Pei, Nothing Phone (2a) modelinin yakında piyasaya sürüleceğini onayladı

2024’ün ilk çeyreğinde, Nothing’in yeni bir orta seviye telefon olan Nothing Phone (2a) modelini piyasaya süreceği yönünde haberler var. Markanın CEO’su Carl Pei, yeni bir akıllı telefonun gelişini onaylayarak, bu cihazın yakında piyasaya çıkacağını işaret ediyor.

Nothing Phone (2a)’nın, Şubat sonunda düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2024 teknoloji fuarında tanıtılması bekleniyor. Carl Pei’nin iddia edilen cihaz için ilk tanıtımını yapmış olması, şirketin Şubat ayındaki beklenen lansman öncesinde ek tanıtımlar yapacağını düşündürüyor.

Son sızıntılar, Nothing Phone (2a)’nın iki farklı konfigürasyonla sunulacağını gösteriyor: biri 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı, diğeri ise 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile. Telefonun başlangıç fiyatının 400 dolar olması bekleniyor ve iki renk seçeneğiyle; beyaz ve siyah olarak piyasaya sürülebilir. İşte cihazın söylentilere göre özellikleri.

Carl Pei, Nothing Phone (2a) modelinin yakında piyasaya sürüleceğini onayladı

Nothing Phone (2a) Özellikleri (Söylentilere Göre) Nothing Phone (2a)’nın, 6.7 inçlik OLED FHD+ 120Hz ekran, Dimensity 7200 yonga seti ve 45W hızlı şarjı destekleyebilen 4,920mAh batarya ile gelmesi bekleniyor. Daha önce de belirtildiği gibi, cihazın en fazla 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı ile sunulması muhtemel. Cihaz, Nothing OS 2.5 tabanlı Android 14 üzerinde çalışacak.

Phone (2a) modelinin ön tarafında Sony IMX615 32 megapiksel bir kamera bulunacak. Arka kamera düzenlemesi, OIS özellikli Samsung S5KGN9 50 megapiksel ana kamera ve Samsung S5KJN1 50 megapiksel ultra geniş lens içerecek. Ayrıca, ekrana entegre parmak izi tarayıcı, çift hoparlör ve arka tarafta yeni üç parçalı bir glif arayüzü gibi diğer özelliklerle gelmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx