Açıklama Geldi: Gözde Akpınar, Mehmet Aslantuğ ile Aşk İddiaları Karşısında Sessizliğini Bozdu!

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin boşanması magazin dünyasında büyük ses getirdi. Boşanmak için adliyeye el ele gelen ünlü ikilinin 27 yıllık evlilikleri son bulduktan iki hafta sonra gündem bir kez daha hareketlendi. Bunun nedeni ise Mehmet Aslantuğ’un gönlünü iş insanı Gözde Akpınar’a kaptırdığı iddiaları oldu. Sosyal medyayı adeta çalkalayan aşk dedikodularına ilişkin ilk açıklama Aslantuğ’dan geldi. Akpınar’da bugün sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımda bulundu.

Bir döneme damga vuran ‘Sıcak Saatler’ dizisinde birlikte rol alan Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan ikilisi uzun yıllardır magazinin ‘örnek çiftleri’ arasında gösteriliyordu.

1996 yılında aşklarını evlilikle taçlandıran ünlü çiftin evliliklerinde kara bulutlar dolaştığı iddiaları kısa sürede gündeme bomba gibi düştü. 27 yıllık evliliklerini noktalama kararı alan Onan ve Aslantuğ çifti, el ele geldikleri boşanma davasından yine el ele ayrılmalı epey konuşuldu.

Magazin dünyasına bomba gibi düşen 10 dakikalık bir davayla birlikte tek celsede sona eren boşanmanın üzerinden iki hafta geçti.

Ünlü çiftin cephesinde her şey bitti dediğimiz anlarda yepyeni bir olay yaşandı. Mehmet Aslantuğ’un gönlünü yepyeni bir isme kaptırdığı iddiaları herkesi şaşkına çevirdi.

Başarılı oyuncunun, iş insanı Gözde Akpınar’la yeni bir aşka yelken açtığı iddiaları kısa sürede ortalığı kasıp kavurdu.

Çok konuşulan iddiaların ardından ilk açıklama Mehmet Aslantuğ’dan geldi. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Aslantuğ, Gözde Akpınar’la hakkındaki sorulan soruya ‘Hiç bir araya gelmedik. Hiç tanımadığım insanlarla da bazı söylentiler çıkarılıyor. Cevap vermeye bile gerek duymuyorum’ yanıtını verdi.

Aslantuğ’un ardından Gain Medya ve Filli Boya firmaları ile adından söz ettiren Gözde Akpınar da sessizliğini bozdu.

Akpınar, Instagram hesabından açıklamalarda bulunarak şu ifadelere yer verdi:

 ‘Pazartesi ne yapacaksın?’ deseler tazminat davası açacağım aklıma gelmezdi. Hayat biz planlar yaparken başımıza hangi saçmalığın geldiğidir. Dünya maalesef kötü ve gerzek insan dolu. Neyse sağlıcakla kalın”

Gözde Akpınar, Mehmet Aslantuğ ile aralarında çıkan aşk iddialarını sert bir dille yalanlamış oldu.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir