Mehmet Ali Erbil’den sevgili açıklaması! Çarkıfelek’in bu bombası yıllar sonra patladı

Son devirde yaşadığı sıhhat meseleleri nedeniyle ekranlardan uzak kalan ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil, Hollywood üretimi bir projeyle setlere geri dönmeye hazırlanıyor.

Son olarak 2021 yılında vizyona giren ‘Hababam Sınıfı Yaz Oyunları’nda rol alan ünlü oyuncu bu kere Hollywood imali “The Hope” (Umut) ile beyazperdeye dönüyor. Ünlü oyuncu 2023 yılında vizyona girecek sinemada Alzheimer hastası bir babayı canlandıracak.

“SENARYO BENİ ÇOK HEYECANLANDIRDI”

Senaryonun kendisini çok heyecanlandırdığını belirten ünlü oyuncu “Senaryo beni çok heyecanlandırdı. Bugüne kadar seyirci beni daima güldürüde izledi. Amerika’dan, direktör Sean’dan bu türlü bir teklif gelince “yok” diyemedim…” demişti.

“ALZHEİMER HASTALARINI GÖZLEMLEDİM”

Filmdeki rolü için bakımevlerini ziyaret ettiğini açıklayan ünlü oyuncu, “Alzheimer hastası bir babayı oynuyorum. Son periyotlarını yaşıyor. Artık kimseyi tanımıyor. Eskilerden kimi anıları yer ve vakit olarak birebir hatırlıyor. Ama günümüzü hiç hatırlamıyor. Darülaceze’ye gittim, oradaki hastalarla vakit geçirdim. Öteki bakımevlerine gidip Alzheimer hastalarını gözlemledim. Bu hastalıkla ilgili sinemalar izledim. Bayağı bir etüt, müşahede yaptım. Sıkıntı bir rol.” diye konuşmuştu.

“OLACAK İŞ DEĞİL”

Sosyal medya platformu Tiktok’a katılması hakkında da konuşan Mehmet Ali Erbil, açıklamalarının yanlış yerlere çekildiğini vurgulayarak, “TikTokçu oldum! Biraz geç kaldım lakin girdim. Ortam çok hoş. Öbür yerlere çekiyorlar, diğer bir algıya yöneltmeye çalışıyorlar lakin bunları göz gerisi ediyorum. Canlı yayınlarda “Çarkıfelek”teki üzere oluyorum. İzleyenlerle keyifli oluyorum. Bütün Almanya’dan katılıyorlar. Takviye veren çok kişi var. Geçen canlı yayını İsmail YK ile yaptım. “Dünyada en çok canlı yayın yapan sunuculardan biriyim” dedim. “Haftanın 6 günü yapıyor” diye öteki yere çektiler. Olacak iş değil.” demişti.

“TÜRK BAYRAĞI VE FENERBAHÇE BAYRAĞI OLSUN”

Hayata veda etmesi halinde mezarına yalnızca Türk bayrağı ve Fenerbahçe bayrağının konulmasını isteyen Mehmet Ali Erbil, kendisine yöneltilen “vasiyetinizi hazırladınız mı, anma üzere bir aktiflik ister misiniz?” sorusuna “Çocuklarıma yapacağımı yaptım. Hiçbir formda kimseye muhtaç değiller. Ne kocalarına muhtaç olacaklar ne diğerine. O yüzden de vicdanım rahat. Bizim aile ortasında çatışma olmaz. Değerli olan paylaşmak. Sevdiklerimle, arkadaşlarımla paylaşıyorum. O denli bir niyetim olmadı. Bir tek Türk bayrağı ve Fenerbahçe bayrağı olsun isterim.” biçiminde karşılık vermişti.


​​​​​​​

“ADI ‘PARMAKTAN SONRA’ OLSUN”

“Hayatınızın sinema yapılmasını ister misiniz?” probleme da yanıt veren ünlü sanatçı açıklamalarını şu formda noktalamıştı:

“Yok ya… O biraz güç… Müslüm Gürses’in sineması çok başarılıydı. Bergen’i seyretmedim lakin âlâ olduğunu duydum. Bu şekil sinemaların başarılı olmasında oyuncuların da çok tesiri var. Beni kim oynayacak? Ayrıyeten yaşarken görmek isterim. Müslüm Gürses, Bergen üzere olmasın. Yaşarken daha manalı olur. Ben müsaade veriyorum çekilmesine. İsmi da “Parmaktan Sonra” olsun.”


​​​​​​​

“İŞ PRENSİBİNDEN ÖTÜRÜ…”​​​​​​​

Dün akşam Bodrum’da bir yerde sahne alan ünlü şovmen, sahnede samimi açıklamalarda bulundu. Yayınlandığı devirde reyting rekorları kıran Çarkıfelek programı hakkında da konuşan ünlü şovmen, “Çarkıfelek’ten kimler geldi kimler geçti, ne hostesler çıktı yolu Çarkıfelek’ten geçen herkes ünlü oldu. İş prensibinden ötürü programa katılan kimseyle sevgili olup aşk yaşamadım.” diyerek müzikseverleri güldürdü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.