İbrahim Tatlıses’in kazası küs kardeşleri barıştırdı! İdo ve Dilan babaların konserinde bakın ne yaptı

Bodrum Yalıkavak’ta geçirdiği trafik kazasında minibüs ve kamyonetin çarpışmasıyla aracının içinde sıkışan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, grupların çalışmasıyla sağ olarak kurtarılmıştı, içinde sıkıştığı araçtan saatler süren çalışmalar sonucunda çıkarılan ünlü sanatçı, kaldırıldığı hastanede türkü söyleyerek sevenlerine “ben iyiyim” bildirisi vermişti.

TEKERLEKLİ SANDALYE İLE KONSER

Kazadan sonra Yalıkavak’ta sahne alan İbrahim Tatlıses, ayağı alçılı ve tekerlekli sandalye ile konser vermiş, o anlar toplumsal medyada ağır ilgi görmüştü.

Yaşanan kazadan sonra ise bir an olsun babalarının yanından ayrılmayan Tatlıses’in çocukları Dilan Çıtak ve İdo Tatlıses buzları eritti. Bir müddettir küs olan kardeşler babalarının aracılığıyla barıştı. Dün akşam düet yapan ikili izleyenlerden tam not aldı. İbrahim Tatlıses ‘Allah sizden razı olsun’ kelamlarıyla çocuklarına teşekkür etti.

İdo Tatlıses geçtiğimiz yıl Yasemin Şefkatli ile dünyaevine girmişti. Dilan Çıtak kardeşinin düğüne katılmamıştı. Çıtak, “İdo Tatlıses’in düğününe neden katılmadınız?” sorusuna “Kayda paha şeyler konuşalım” biçiminde karşılık vermişti.

’CENABI HAK MELEKLERİNİ GÖNDERDİ’

Konser öncesi sahnede konuşan Tatlıses, “Bugün başımızdan bir kaza geçti, Cenabıhak meleklerini gönderdi, otomobilimiz dereye yuvarlanıyordu. Hiç bir vakit ayağımı size karşı uzatmadım, ’doktorum bu türlü olacak’ dedi. ’Ben seyircime ayaklarımı uzatmamam’ dedim, affedin. Bugün İdo’yla kahvaltıya gidiyorduk. Kaza yaptık otomobil alev aldı, İdo bölgeden geçen araçları durdurarak yangın söndürme tüpü aldı. Ben otomobilin içerisindeyim, ‘kül olacağız’ diye düşündüm, yangını söndürdü. Bu akşam seyircime kelam verdim, ‘sahneye çıkacağım’ dedim. Evlatlarıma ve aileme teşekkür ederim. Polis, jandarma ve hastanemize de ayrıyeten teşekkür ederim bizimle çok ilgilendiler” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.