Fiyatlı Telegram’ın fiyatı ve özellikleri aşikâr oldu

Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar için platformlar ortası bir iletileşme uygulaması olan Telegram, birkaç ay evvel Google Play mağazasında 1 milyar indirme sayısını aşarak yeni bir rekor kırmıştı.

iOS, Windows, macOS ve Linux işletim sistemli ferdî bilgisayarlarda da kullanılmasıyla birlikte daha fazla kullanıcıya erişen Rusya merkezli uygulama, yakında fiyatlı bir seçenek sunacak.

Geçen yıl, Telegram CEO’su Pavel Durov, iletileşme uygulamasının fiyatlı bir sürümünü geliştirdiğini duyurmuştu. Artık ise yeni sürümün fiyatı ve özellikleri ortaya çıktı.

Ücretli Telegram fiyatı ve özellikleri

Telegram Premium, 4,99 ABD doları bir fiyatla piyasaya sürülecek ve tonlarca ekstra özellik, özel ayrıcalık ve hatta özel emojiler sunacak.

Ücretli sürümle gelecek özellikler ortasında; 4 GB boyutuna kadar artan yükleme limiti, sınırsız indirme/yükleme hızı, kümeler ve kanallar için oluşturulan 20’ye kadar ortak klasör, 1000 kanala kadar katılma seçeneği ve 10 sohbete kadar pin limiti üzere özellikler olacak.

Telegram Premium kullanıcılarının profillerinde bir rozet yer alacak ve animasyonlu avatarları kullanabilecekler. Uygulamayı akıllı telefonun ana ekranında görüntülemek için farklı simgeler de seçilebilecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.