Dekolte hastası Songül Karlı’nın olay poz oğlunu çıldırttı! Bakın annesine ne söyledi?

Yaptığı estetiklerle değişik birine dönen Songül Karlı, giysi şeklini da değiştirdi. Herkesin türkücü üslubu ile benimsediği Songül Karlı, kıyafetlerinde sıkça dekolteye başvurmaya başladı. Hoş türkücünün yeni biçimi beğeni toplarken oğlundan ise herkesi şaşırtan bir reaksiyon geldi. Annesinin daima giysisi ve özel hayatıyla gündeme gelmesinden sıkılan oğlu bakın annesine ne reaksiyon verdi?

SONGÜL KARLI’DAN ZİRVE TIRNAĞA DEĞİŞİM

Eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını sav eden Songül Karlı bir periyotlar yaşadığı bu tatsız olaydan ötürü gündemden düşmedi. Kalbini aşka kapatan Karlı, kendisine yeni bir hayat kurdu. Hem dış görünüşüne hem de kıyafetlerinde bir düzenlemeye giden Karlı, yeni üslubu ile değişik birine dönüştü. Fransız askısı yaptıran Karlı apayrı birinde dönüşürken, elbiselerinde de dekolteye yük vermeye başladı. Birtakım takipçileri eski Songül Karlı’yı özlediklerini belirtirken kimileri ise Karlı’nın yeni şekline tam not verdi.

“HEP BİR YERLERİN KONUŞULUYOR”

Karlı’ya üslubuna ise en farklı reaksiyon ise oğlu Efe’den geldi. Annesi hakkında çıkan haberlere sitem eden Efe,” Anne YouTube giriyorum Allah aşkına yapma daima bir yerlerin konuşuluyor.” diyerek reaksiyon gösterdiği belirtildi. Son paylaşımlarında daima göğüs dekoltesi veren Songül Karlı ise şimdi oğlunun bu yorumuna ait bir cevap vermedi. Geçtiğimiz aylarda da bornozuyla pencere kenarında poz veren Karlı’nın o paylaşımı da uzun bir müddet magazinde en çok konuşulan haberler ortasında yerini almıştı. Oğlunun ise şu fotoğrafa reaksiyon gösterdiği söyleniyor:

İŞTE SONGÜL KARLI’NIN KİMİ PAYLAŞIMLARI

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.