Bu Teknikle Kararan Fayans Ortaları Elmas Üzere Parlayacak! İşte Fayansları Yeni Yaptırmış Üzere Gösteren O Metot

Banyo ve tuvalet paklığı esnasında kararmış olan fayans ortaları en çok huzursuz eden ögeler ortasında yer alıyor. Fayans temizliğinin kolay olmasının yanı sıra ortalarında bulunan leke ve kirler herkesin canını sıkabiliyor. Kolay kolay elmas üzere parlayan fayanslara sahip olmanız ve istenmeyen imajları yok etmeniz için mucizevi bir sistemi sizlerle paylaşacağız.

BU USULLER SAYESİNDE FAYANS ORTALARI PIRIL PIRIL OLACAK!

Bu formül sayesinde kararmış olan fayans ortalarını çok pratik bir halde temizleme imkanına sahip olabilirsiniz. Fayans ortalarını temizleme esnasında zorlanan bireylerin kesinlikle uygulaması gereken bu yollar ile sorunu kökünden çözmüş olacağız. İşte, fayans ortalarını beyazlatmak için uygulanması gereken o doğal teknikler hakkında merak edilen ayrıntılar.

KARARAN FAYANS ORTALARINI SİRKE VE TUZ İLE BASİTÇE TEMİZLEYİN

Son günlerde en çok tercih edilen yollar ortasında yer alan sirke ve tuz karışımı, adeta gündeme oturdu. Sirke ve tuz karışımı sayesinde kararmış olan fayans ortalarını çok kolay bir formda temizleme imkanını elde edebilirsiniz. İki bardak sirke ve bir fincan tuzu uygun bir kabın içerisine ekledikten sonra uygunca karıştırın. Eski bir diş fırçası yardımı ile kararmış olan fayans ortalarını fırça ile temizleyin. Tuz ve sirke ile fayans ortalarında bulunan leke ve kirlerin anında yok olduğunu göreceksiniz.

SON DERECE TESİRLİ KARBONAT VE SİRKE KARIŞIMI

En tesirli formüller ortasında yer alan karbonat ve sirke karışımı son günlerde çok sayıda kullanım alanlarına sahip tesirli bir karışım olarak biliniyor. Bununla birlikte banyo ve tuvalette yer alan kararmış fayans ortalarının da pırıl pırıl temizlenmesine yardımcı oluyor. Bir su bardağı sirke ve bir su bardağı karbonatı güzelce karıştırın ve diş fırçası ile fayans ortalarını güzelce temizleyin. 10 dakika civarında beklettikten sonra bir sefer daha diş fırçası yardımı ile fayans ortalarını güzelce ovalayın. Son olarak soğuk su ile temizleyerek pırıl pırıl fayanslarınıza kavuşun.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.