Binance Bu 2 Altcoin İçin “Son Dakika” Duyurusu Yaptı!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Terra ekosistem token’leri için para yatırma ve çekme değişikliklerini duyurdu.

Binance, bu 2 altcoin için işlemleri askıya alıyor

Binance, Terra Classic (LUNC) ve TerraClassicUSD (USTC) para yatırma ve çekme işlemlerinin Shuttle Bridge’in kapanması nedeniyle 7 Eylül saat 03:00’dan itibaren askıya alınacağını söyledi. Ancak kullanıcılar, Terra Classic ağı üzerinden LUNC ve USTC yatırmaya ve çekmeye devam edebilirler.

Binance, 2 Eylül’de yaptığı resmi duyuruda, Ethereum ağı aracılığıyla Terra Classic’in (LUNC) ve BNB Smart Chain (BEP20), Ethereum ağı (ERC20) ve Polygon ağı aracılığıyla TerraClassicUSD (USTC) para yatırma ve çekme işlemlerinin 7 Eylül’e kadar mevcut olacağını açıkladı.

Binance, Ethereum ağı (ERC20) ve Terra Classic ağı aracılığıyla LUNC para yatırma ve çekme işlemlerini destekleyecek. Ayrıca, BNB Smart Chain (BEP20), Ethereum ağı (ERC20), Polygon ağı ve Terra Classic ağı aracılığıyla USTC para yatırma ve çekme işlemlerini destekliyor.

Ancak, Shuttle Bridge’in kapatılması, diğer ağlar üzerinden para yatırma ve çekme işlemlerini etkileyecektir. Kullanıcılar yine de LUNC ve USTC token’lerini Terra Classic ağı üzerinden yatırabilirler ve çekebilirler. Binance, son teslim tarihine yakın TerraClassic ve USTC para yatırma ve çekme işlemlerinden kaçınmayı öneriyor. Son ödeme tarihinden sonra yapılan para yatırma ve çekme işlemleri ilgili hesaplara kredilendirilmeyecektir.

Ayrıca, LUNC ve USTC için spot ve kaldıraçlı işlemler sorunsuz şekilde çalışmaya devam edecek. Binance, dönem boyunca Shuttle Bridge üzerinden token transferleriyle ilgili sorunlarla karşılaşan kullanıcılar için tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır.

Terra, Binance üzerinde hacim rekoru kırıyor

Terra token’leri LUNA, LUNC ve USTC günlük işlem hacminde büyük bir artışa tanık oluyor. İlginç bir şekilde, LUNC, stake etme, token yakma ve %1,2 yakma vergisi nedeniyle yükselişe geçti. Fiyatın %100’ün üzerinde artmasıyla günlük 1,4 milyarın üzerinde işlem hacmi kaydetti. Topluluk, Binance’in LUNC yakmaya desteğini duyurmasını istiyor. Kriptokoin.com olarak yeni token burn mekanizmasını bu makalede aktardık.

Şu anda Terra Classic fiyatı, son 24 saatte yaklaşık %14 düşüşle 0.0002383 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, kâr rezervasyonunun ardından LUNA ve USTC fiyatları da düştü.

LUNC neden yükseldi?

LUNC fiyatındaki keskin artışın sayısız nedeni var. Ancak, bu fiyat artışının olası nedenlerinden biri LUNC’nin V22 ağ yükseltmesi. Son zamanlarda, TerraClassic geliştiricileri, yatırımcıların LUNC almasına izin verecek yeni bir ağ yükseltmesini başlattı. Sürüm V22 güncellemesi, LUNC’nin genişletilmiş konsolidasyonun üzerine çıkması için son derece ihtiyaç duyulan pozitif katalizör. Bu güncelleme, görülen Blockchain’e bir stake etme özelliği getiriyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.