Android Cihaza Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme

Android cihazlarda ücretli uygulamaları ücretsiz indirme bir çok şekilde yapılabiliyor.Bu yöntemlerin hepsi Google Play Store ve oyun yapımcısından bağımsız üçüncül şahıslar tarafından sağlanıyor. Güvenlik açığı olabilir bilgilerinizin çalınmamasına dikkat edin. Android cihazınızda kart bilgileriniz, özel fotoğraf veya bilgileriniz veya paylaşılmasını istemediğiniz dosyalar varsa bu tür yöntemlerden uzak durun.

Android cihazınıza internet üzerinden APK olarak ücretli uygulamaları, veya uygulamaların tamamen açık,hileli halini indirebilirsiniz.

APK Nedir ?

APK ya da tam adıyla Android Application Package, Android platformunda kullanılan öntanımlı paket dosyası formatıdır.Android cihazınıza Google Play Storede’den bir uygulama veya oyun indirirken APK dosyası olarak iner ve birkaç aplikasyon yardımıyla açılıp uygulama olarak telefonunuzda belirir.

Peki Android cihazıma ücretli uygulamaları nasıl indireceğim ?

Bazı şahıslar tarafından oyunun orijinal dosyaları değiştiriliyor ve internet üzerinde uygulamaların veya oyunların orijinal APK’sında düzenleme yaparak hile ya da ücretli kilitlerin kaldırılmasını sağlarlar.Bunun yanı sıra direkt ücretli uygulamaların APK paketlerine ulaşarak onlarla da düzenleme yaparak ücretsiz bir şekilde çeşitli paylaşım sitelerinde paylaşıyorlar. Kullanıcılar bu sitelerden oyun ve uygulamaların tam halini, hileli versiyonlarını indirebiliyor. Google’ye indirmek istediğiniz uygulamanın adını yazarak full APK indir yazmalısınız. Örnek olarak ‘’ Spotify full apk indir .’’Veya her zaman takip edebileceğiniz güvenilir APK sitesi bulsanız daha iyi olur. Kefil olmuyorum ama androidoyun Sitesi APK alanında başarılı bir sitedir.

Ancak indirilince Google Play Store’den indire bastığınız gibi otomatik olarak inince uygulama olarak belirmiyor.’’İndirilen dosyalar ‘’konumuna girip APK’ya basıp elle kurulum yapmanız gerekiyor.Elle kurulum dediğimizde bir şey yok merak etmeyin,çok basit bir işlem.

Android cihaza APK dosyası indirildikten sonra kurulumu nasıl yapılır ?

Not: İzin verme işlemi ilk defa APK kuracaklar için yapılmalıdır.Her APK indirmenizden sonra yapmanıza gerek yoktur.

  1. İlk olarak Android cihazınızın ayarlar kısmına gelin.
  2. Güvenlik bölümüne girin
  3. Yabancı kaynak paketleri açmaya izin ver’e tıklayın.
  4. Dosya yöneticinize girin
  5. İndirilenler kısmına basın
  6. İndirdiğiniz APK nın üstüne basın ve açın.
  7. İzinler istiyorsa onaylayıp yükleye basın
  8. Biraz bekleyin ve tamamlandığı zaman kurulmuş olacak.

Oyunu kurduktan sonra indirilenler klasöründen APK dosyasını silerseniz telefonunuzda gereksiz yer kaplamamış olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*