ABD’nin bu müthiş kazayı konuşuyordu: Hollywood yıldızı Anne Heche’nin ailesinden yeni açıklama

Başta ABD olmak üzere tüm dünyada hayranları bulunan Hollywood yıldızı Anne Heche‘nin karıştığı kaza sonrası durumu ciddiyetini koruyor.

Hürriyet’te yer alan habere nazaran; Heche’nin ailesi, ABD’li aktörün geçen hafta sonu, aracını alevler içinde bırakan müthiş kazanın akabinde ‘hayatta kalmasının beklenmediğini’ açıkladı.

ORGAN BAĞIŞI İÇİN HAYAT TAKVİYEYE ALINDI

Heche’nin ailesi, bir temsilci aracılığıyla yaptığı açıklamada, Heche’nin ‘ciddi bir beyin hasarı’ geçirdiğini ve uzun vakit evvel verdiği bir karar ile organ bağışı için uygun olup olmadığının hayat dayanağa alındığı bildirildi.

“ANOKSİK BEYİN HASARI GEÇİRDİ”

Açıklamada ayrıyeten şu sözlere yer verildi:

Anne’in güzelleşmesi için uygun dileklerini yollayan ve dua eden herkese teşekkür etmek isteriz. West Hills hastanesindeki Grossman Yanık Merkezi’nde Anne’e bakan özverili işçi ve kusursuz hemşirelere de teşekkür etmek istiyoruz” denildi. “Maalesef, geçirdiği kaza nedeniyle Anne Heche önemli bir anoksik beyin hasarı geçirdi ve komada, kritik durumda. Hayatta kalması beklenmiyor.

EVİN İÇİNDEN GEÇTİ

Perşembe günü kazaya ait CNN’e konuşan polis Heche’nin kaza sırasında bir husus tesirinde olup olmadığının araştırıldığını belirtmişti.

Ayrıca, edinilen bilgilere nazaran, çarpışma bir saatte söndürülen bir yangına neden oldu. Konutun sakini yara almadan kurtuldu; komşular Fox News’e otomobilin konutun içinden geçtiğini söyledi:

Camlar kırıktı, ben de otomobilin art kapısını açtım. Heche benim seslenişime karşılık verdi ve uygun olmadığını söyledi. Yangın uygunca söndürülene kadar onu otomobilden çıkarmadıklarını biliyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.