7.000 mAh batarya! Samsung Galaxy M51 özellikleri sızdırıldı!

Samsung’un orta menzil için piyasaya süreceği Galaxy M51, özellikleri ile ortaya çıktı. Telefonun devasa bataryası ise tüketicileri memnun edecek!

Teknoloji dünyası 5 Ağustos gününe yoğunlaşmış durumda, zira o gün Samsung‘un yeni amiral gemi modelleri tanıtılacak. Ancak her ne kadar 5 Ağustos gününü sabırsızlıkla beklesek de, şirketin orta menzil için yaptığı çalışmaları da göz ardı etmemeliyiz. Özellikle tüketiciler tarafından fazlasıyla ilgi gören M Serisine yeni bir modelin daha eklenecek olması, Galaxy Note 20 ailesi kadar olmasa da bizleri heyecanlandırmaya yetiyor. İşte Galaxy M51 hakkında duymuş olduğumuz tüm detaylar!

7.000 mAh batarya! Samsung Galaxy M51 özellikleri sızdırıldı!

Galaxy M51, dörtlü kamera kurulumu ile satışa sunulacak. Telefon 64MP ana kamerasının yanı sıra 12MP’lik ultra geniş açılı sensörü ile kullanıcılara iyi bir deneyim sunmaya çalışacak. Diğer iki kameranın çözünürlüğü hakkında ise henüz herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Bunun yanında sızdırılan bilgilere göre modelin RAM kapasitesi 8 GB olacak ki bizce bu rakam tüketicileri fazlasıyla memnun edecek!

Cihaz gücünü ise Qualcomm tarafından üretimi gerçekleştirilen Snapdragon 730 yonga setinden alacak. 6.7 inçlik AMOLED ekran ile gelecek olan Galaxy M51,  128 GB dahili depolama alanı sayesinde de sahiplerini üzmeyecek diyebiliriz. Telefonun en çok dikkat çeken özelliği ise hiç şüphesiz ki batarya kapasitesi. Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi, yeni modeli için devasa boyutta diyebileceğimiz 7.000 mAh’lik pil kullanacak. Samsung, böylece pil performansı konusunda sıkıntı yaşayan kitleye hitap ederek satış rakamlarını arttırmaya çalışacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir