2021 Koç burcu: 2021 yılında Koç burçları astrolojik yorumu

Paylaş

Sevgili Koç burçları, 2021’de sorumluluk getiren sürprizlere hazır olun. Özellikle iletişimde birçok iş sizi bekliyor. Yakın akrabalar, kuzenler ve kardeşlerle bir araya gelirken ilişkilerinizi denetleyeceksiniz. Baskıcı tavırlarınız onları üzebilir ama taviz vermeyeceksiniz. 

Paylaş

Enerjinizin güçlü olduğu bir yıl. Yaratıcılığınızı yaşama geçirebilirsiniz. Düşündüğünüz, gerçekleşmeyen projeleriniz varsa hazır olun. Eskiyi unutun, geçmiş geçmişte kaldı.

2021'de Koç burcunun aşk hayatı nasıl olacak?

Paylaş

2021’de Koç burcunun aşk hayatı nasıl olacak?

2020 yılı epey yorucu geçti, 2021’de böyle olacak. Aşklar ve arkadaşlıklar dolu dizgin sürecek. İyi dostlar edinecek ve istediğiniz çevrelerde ilişkiler kuracaksınız. Aşkta gerçek duygularınızı sorgulayacaksınız. Bazı ilişkilerinize mesafe getireceksiniz. Hislerinizi kontrol etmeyi öğreneceksiniz. Az konuşup daha net davranacaksınız. 

Aşkı işte bulabilirsiniz

Paylaş

Aşkı işte bulabilirsiniz

15 Mayıs’a kadar bolluk gezegeni Jüpiter ve disipline eden Satürn 11’inci evinizde birlikte hareket edecekler. İlginç kişilerle tanışacaksınız. Komik insanlarla tanışıp neşeleneceksiniz, girdiğiniz ortamlarda ön planda olmak isteyeceksiniz. 15 Mayıs’ta Jüpiter 12’nci evinizde ilerleyecek, ilginç ve romantik ve gizli aşklar gündeme gelecek. İş yaptığınız kişilerle aşk yaşamanız mümkün. Çekim gücünüzü kullanacaksınız. 29 Temmuz’dan sonra Jüpiter tekrar 11’inci evinize geçerek ve Satürn’le birlikte ilişkilerinizi testten geçirecek. Yoğun duygularınızı süzgeçten geçirip radikal kararlar vereceksiniz. Yaşamınızı zorlaştırıp sizi kısıtlayan olayları daha net göreceksiniz. 19 Kasım’da Boğa burcundaki tutulma ile aşkı ikinci plana atacaksınız. 4 Aralık’ta Yay’da yılın son tutulması olacak. Aralıkta aşkınız yurtdışına taşabilir. 

Aşk renginiz: Kırmızı, mavi, sarı, turuncu

2021'de Koç burcunun iş hayatı nasıl olacak?

Paylaş

2021’de Koç burcunun iş hayatı nasıl olacak?

Köklü değişimler gezegeni Plüton yıl boyunca kariyer evinizde olacak; liderlik hoşunuza gidecek. Taviz vermeyecek ve öfkeli davranacaksınız. Hırs ve egonuz önde olacak. Mücadeleci yönleriniz ortaya çıkacak, başarı gelecek. Bazı gizli konuların açığa çıkması çözümü de getirecek. Eski hatalarınızı tekrar etmeyeceksiniz. Yeteneklerinizi baskı altında tutmayacaksınız. Çekinmeden yardım isteyeceksiniz. 

2021'de Koç burcunun para durumu nasıl olacak?

Paylaş

2021’de Koç burcunun para durumu nasıl olacak?

Değişim gezegeni Uranüs ve köklü değişimler gezegeni Plüton 2021 boyunca size sürpriz paralar kazandıracak. Savaşçı Mars, 7 Ocak’ta para evinize girecek, finans konularında şans getirecek. Bütün engellerin üstesinden gelecek gücü de size verecek. Yatırımlarınızı düzenleyip kendi işinizi kurabilirsiniz. 5 Mart’tan sonra hep tasarladığınız işe girebilir, düşlediğiniz yolculuklara çıkabilirsiniz. Mayıs ve haziranda Yay ve İkizler’deki tutulmalarda entelektüel konular ilginizi çekecek. Bol seyahatli günler sizi bekliyor. Çevreyle yaşadığınız çatışma ve meydan okumalar siz Koçları güçlendirecek. Özgürlüğünüzü istediğiniz gibi kullanıp doğru kararlar vereceksiniz. Sonbaharda ortaklıklar söz konusu. 

Başarı renginiz: Beyaz, pembe ve bej 

2021'de Koç burcunun sağlık durumu nasıl olacak?

Paylaş

2021’de Koç burcunun sağlık durumu nasıl olacak?

2020’de gevşeyip huzur bulamadınız. 14 Mayıs 2021’e kadar neyi, nerede yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Sağlık evinizi etkileyen Merkür, akciğerlerinizi korumanız gerektiğini hatırlatıyor. Omuz ve kollarınızı korumalı, ağır eşya kaldırmamalısınız. 30 Ocak- 20 Şubat, 29 Mayıs-21 Haziran, 17 Ekim tarihlerinde sağlık gezegeniniz Merkür geri gidecek ve siz Koçlara tedavinizi tamamlamak için şans verecek. 2021’de 3 kez geriye gidecek Merkür, diyet konusunda dikkatli olmanızı öneriyor. 

Sağlık renginiz: Kahverengi 

Paylaş

Yönetici gezegeni: Mars 

Elementi: Ateş Niteliği: Öncü 

Rengi: Kırmızı 

Uğurlu günü: Salı 

Uğurlu sayısı:

İlgili Haber
Koç burcu özellikleri
Koç burcu özellikleri

2021 Koç burcu koç burcu 2021 yıllık yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir